Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Veneno (2018) me Titra Shqip

Veneno (2018) me Titra Shqip

Feb. 15, 2018Dominican Republic97 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Origjina dhe ngritja e mundësit më të famshëm Dominikan të të gjitha kohërave, Rafael Sánchez aka Jack Veneno dhe kundërshtarit së tij të përjetshëm, José Manuel Guzmán aka Relámpago Hernández.

Veneno (2018) me Titra Shqip
Veneno (2018) me Titra Shqip
Veneno (2018) me Titra Shqip
Veneno (2018) me Titra Shqip
Veneno (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Veneno
Vlerësimi IMDb 8.1 432 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 12 vota

Regjizori

Aktorët

Manny Pérez isJack Veneno
Jack Veneno
Pepe Sierra isRelámpago Hernandez
Relámpago Hernandez
Richard Douglas isVampiro Cao
Vampiro Cao
Ovandy Camilo isSilvio Paulino
Silvio Paulino
Jaime Pina isEl Tuerto
El Tuerto
Yamilé Schécker isDoña Tatica
Doña Tatica
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Batman: Soul of the Dragon 2021
Twist (2021) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021) me Titra Shqip
Transformers 2007
Batman Begins (2005) me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Scarlett (2020) me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Sword of Destiny (2021) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip