Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Vanquish 2021

Vanquish 2021

She's got one night to save her life.Apr. 16, 2021United States96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një komisioner i pensionuar i policisë shantazhon kujdestaren e tij, duke rrëmbyer vajzën e saj. Kjo do ta detyrojë gruan e re të ndihmojë burrin të bejë lojë të dyfishtë në një përpjekje për të pastruar qytetin nga ish-ekipi i tij  dhe nga policët e korruptuar.

Vanquish 2021
Vanquish 2021
Vanquish 2021
Vanquish 2021
Vanquish 2021
Vanquish 2021
Vanquish 2021
Vanquish 2021
Titulli origjinal Vanquish
Vlerësimi IMDb 2.7 2,398 vota
Vlerësimi TMDb 6 115 vota

Regjizori

George Gallo
Regjizori

Aktorët

Ruby Rose isVictoria
Victoria
Patrick Muldoon isAgent Monroe
Agent Monroe
Julie Lott isGovernor Ann Driscoll
Governor Ann Driscoll
Nick Vallelonga isDetective Stevens
Detective Stevens
Chris Mullinax isDetective Kehoe
Detective Kehoe
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Am Legend (2007) me Titra Shqip
Immortals 2011
The Bourne Supremacy 2004
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
The Terminator 1984
The Vault (2017) me Titra Shqip
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Wildcat 2021
Black Widow (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Natasha 2007
Mean Creek (2004) me Titra Shqip