Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip

Vanity Fair (2004) me Titra Shqip

Më 1 shtator, një heroinë do të ngrihet.Sep. 01, 2004United States141 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lindur në një familje të varfër londineze, Becky Sharp mund të llogarisë vetëm në hijeshinë dhe dinakërinë e saj për të hyrë në një shoqëri të mirë së bashku me shoqen e saj të virtytshme, të bukur dhe pa kuptim Amelia. Sidoqoftë, strategjia e saj do të ketë pasoja në fushën afektive.

Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vanity Fair
Vlerësimi IMDb 6.2 21,444 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 260 vota

Regjizori

Mira Nair
Regjizori

Aktorët

James Purefoy isRawdon Crawley
Rawdon Crawley
Jonathan Rhys Meyers isGeorge Osborne
George Osborne
Romola Garai isAmelia Sedley
Amelia Sedley
Gabriel Byrne isThe Marquess of Steyne
The Marquess of Steyne
Rhys Ifans isWilliam Dobbin
William Dobbin
Jim Broadbent isMr. Osborne
Mr. Osborne
Bob Hoskins isSir Pitt Crawley
Sir Pitt Crawley
Eileen Atkins isMiss Matilda Crawley
Miss Matilda Crawley
Tony Maudsley isJoseph Sedley
Joseph Sedley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
Romance on the Menu (2021)
Brick 2006
The Kid Detective 2020
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Bliss (2021)
Happily 2021
The White Tiger (2021)
Paper Lives 2021