Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip

Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip

The man. The myth. The beginning.Jun. 02, 2009United States100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I freskët nga shkolla e mesme, Van Wilder përgatitet të hyjë në Kolegjin Coolidge dhe të vazhdojë traditën e madhe akademike të familjes. Djali do të ishte gjithashtu i qetë në kampus, në shoqërinë e shokëve të dhomës (stoner Farley dhe budalla Yu Dum Fuk), po të mos ishte Dean Rardon dhe zakoni i tij për të fyer familjen Wilder. Van, jo i prirur për të ngritur këmbët në kokë, vendos të hakmerret dhe ta bëjë jetën e Dean të pamundur …

Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
Titulli origjinal Van Wilder: Freshman Year
Vlerësimi IMDb 5.2 13,991 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 248 vota

Regjizori

Harvey Glazer
Regjizori

Aktorët

Linden Ashby isVance Sr.
Vance Sr.
Kurt Fuller isDean Charles Reardon
Dean Charles Reardon
Steve Talley isDick Arnold
Dick Arnold
Jerry Shea isYu Dum Fok
Yu Dum Fok
Nick Nicotera isCorporal Benedict
Corporal Benedict
Brett Rice isSergeant Hayes
Sergeant Hayes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
The Mule (2014) me Titra Shqip
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
Pixie 2020
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
Happily 2021
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip