Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Van Wilder 2: The Rise of Taj 2006 me Titra Shqip

Van Wilder 2: The Rise of Taj 2006 me Titra Shqip

The Legend is Growing.Dec. 01, 2006United States97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Taj Mahal Badalandabad, një i ri me origjinë indiane, jeton në Coolidge, SHBA, me prindërit dhe motrën e tij. Pasi mësoi për të kaluarën e lavdishme të babait të tij, një ish-student i Universitetit Camford, ai regjistrohet në përpjekje për ta imituar atë, por poshtërohet menjëherë nga elita në kampus. Prandaj ai zhvendoset në një periferi të banuar nga humbës kronikë, dhe me mbështetjen e disa prej tyre ai do të luftojë kundër ngacmimit të studentëve të pasur dhe të llastuar …

Van Wilder 2: The Rise of Taj 2006 me Titra Shqip
Van Wilder 2: The Rise of Taj 2006 me Titra Shqip
Titulli origjinal Van Wilder 2: The Rise of Taj
Vlerësimi IMDb 4.9 22,418 vota
Vlerësimi TMDb 5 295 vota

Regjizori

Mort Nathan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
Brahman Naman (2016) me Titra Shqip
The Prom 2020
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
Paint 2020
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Slate (2020) me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
Maya the Bee: The Honey Games 2018