Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Van Helsing (2004) me Titra Shqip

Van Helsing (2004) me Titra Shqip

Një emër që të gjithë kanë frikë.May. 05, 2004United States132 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Gjuetari i famshëm i përbindëshave Van Helsing udhëton në Transilvani në emër të një shoqërie sekrete në mënyrë që të vrasë Kont Drakulën. Anna do ta ndihmojë atë, e cila dëshiron të shkatërrojë vampirin për të fshirë mallkimin që bie mbi familjen e saj. Por Van Helsing gjithashtu duhet të luftojë me Frankenstein dhe Wolf Man …

Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Van Helsing
Vlerësimi IMDb 6.1 249,162 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 4,385 vota

Regjizori

Aktorët

Hugh Jackman isVan Helsing
Van Helsing
Kate Beckinsale isAnna Valerious
Anna Valerious
Will Kemp isVelkan
Velkan
Richard Roxburgh isCount Vladislaus Dracula
Count Vladislaus Dracula
Shuler Hensley isFrankenstein's Monster
Frankenstein's Monster
Alun Armstrong isCardinal Jinette
Cardinal Jinette
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

21 Jump Street 2012
The Deep House (2021) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Infidel 2019
The Seventh Day 2021
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip