Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 89 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip

Vacation Friends (2021) me Titra Shqip

Ata erdhën në shtëpi me disa bagazhe shtesë.Aug. 27, 2021USA103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Marcus i matur dhe Emily bëjnë miqësi në një vendpushim në Meksikë me Ron dhe Kyla, festivistë dhe gjithmonë në kërkim të emocioneve të reja. Duke u kënaqur me momentin, çifti zakonisht i rreptë përjeton një javë argëtim dhe pamaturi të papërmbajtur me “miqtë e tyre të pushimeve”. Muaj pas pushimeve të tyre, Marcus dhe Emily tronditen kur Ron dhe Kyla shfaqen të paftuar në dasmën e tyre, duke bërë kërdi dhe duke dëshmuar se ajo që ndodh me pushime nuk qëndron domosdoshmërisht me pushime.

Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vacation Friends
Vlerësimi IMDb 6.8 8 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 54 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Top Secret! (1984)
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
To All the Boys: Always and Forever 2021
Historias lamentables (2021) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Ant-Man and the Wasp 2018
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
First Date (2021) me Titra Shqip
Senior Moment 2021
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Extinct (2021) me Titra Shqip