Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
V/H/S: Viral (2014) me Titra Shqip

V/H/S: Viral (2014) me Titra Shqip

Oct. 23, 2014United States81 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ndjekje e policisë tërheq vëmendjen e dhjetëra të rinjve të fiksuar pas famës. Me kamerat dhe celularët e tyre ata mbushin rrugët e Los Anxhelosit për të bërë fotografi që janë të destinuara të bëhen virale. Ata injorojnë, megjithatë, se ata së shpejti do të bëhen protagonistë të një videoje të mëvonshme, në të cilën ata do të gjenden përballë vdekjes së tyre.

V/H/S: Viral (2014) me Titra Shqip
V/H/S: Viral (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal V/H/S: Viral
Vlerësimi IMDb 4.2 15,618 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 397 vota

Regjizori

Aktorët

Justin Welborn isDante (segment
Dante (segment "Dante the Great")
Emmy Argo isScarlett (segment
Scarlett (segment "Dante the Great")
Gustavo Salmerón isAlfonso (segment
Alfonso (segment "Parallel Monsters")
Emilia Ares isIris (segment
Iris (segment "Vicious Circles")
Nick Blanco isDanny (segment
Danny (segment "Bonestorm")
Stephen Caudill isSWAT Leader (segment
SWAT Leader (segment "Dante the Great")
Kaley Victoria Rose isGirl in Park (segment
Girl in Park (segment "Bonestorm")
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Blood Orange (2016) me Titra Shqip
The Hole (2001) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
The Bourne Legacy 2012
Active Shooter 2020
Species 1995
Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip
The Ordeal 2005
Jindabyne 2006
Protégé (2007) me Titra Shqip
Hard Candy 2005