Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
V/H/S (2012) me Titra Shqip

V/H/S (2012) me Titra Shqip

Ky koleksion është vrasës.Jul. 28, 2012United States116 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup kriminelësh të vegjël punësohet nga një subjekt misterioz për të rimarrë një pjesë të rrallë të pamjeve të gjetura, të mbajtura brenda një shtëpie të rrënuar në qendër të një zone të izoluar. Sapo mbërrijnë në vendngjarje, të gjithë e kuptojnë se detyra nuk është aq e thjeshtë sa mendonin kur e gjenin veten para një kufome të rrethuar nga grumbuj videokaseta, që përmbajnë regjistrime gjithnjë e më të tmerrshme dhe shumë të ndryshme.

V/H/S (2012) me Titra Shqip
V/H/S (2012) me Titra Shqip
V/H/S (2012) me Titra Shqip
V/H/S (2012) me Titra Shqip
V/H/S (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal V/H/S
Vlerësimi IMDb 5.8 58,788 vota
Vlerësimi TMDb 6 958 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Delta Force (1986)
The Vault (2017) me Titra Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
High Ground (2020)
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
Antidote (2021) me Titra Shqip
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Secret Window (2004) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Baby Money (2021) me Titra Shqip