Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip

V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip

Kush po ju ndjek?Jun. 06, 2013United States95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në kërkim të një studenti të humbur, dy detektivë privatë hyjnë në shtëpinë e tij të braktisur dhe gjejnë një koleksion të videokasetave misterioze. Duke parë përmbajtjen e regjistrimeve, ata do të kuptojnë se ka arsye shumë të tmerrshme prapa zhdukjes.

V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal V/H/S/2
Vlerësimi IMDb 6 37,313 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 673 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983
Shadow in the Cloud 2020
The Thaw 2009 me Titra Shqip
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Hollow Man 2000
Escape Room (2019) me Titra Shqip
The Midnight Sky 2020