Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip

V for Vendetta (2006) me Titra Shqip

Njerëzit nuk duhet të kenë frikë nga qeveritë e tyre. Qeveritë duhet të kenë frikë nga njerëzit e tyre.Feb. 23, 2006Germany132 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në të ardhmen e afërt, një regjim totalitar shtyp Londrën. Një hakmarrës i quajtur V, i maskuar si Guy Fawkes (rebeli i varur në komplotin historik të pluhurave të 1605), i arsimuar dhe zotëri, shpëton të renë Evey nga dhuna e disa policëve: së bashku ata do të luftojnë kundër një regjimi që persekuton të huajt, homoseksualët dhe kundërshtarët.

V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal V for Vendetta
Vlerësimi IMDb 8.1 1,072,962 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 11,647 vota

Regjizori

Aktorët

Natalie Portman isEvey Hammond
Evey Hammond
Hugo Weaving isWilliam Rookwood / V
William Rookwood / V
Stephen Rea isChief Inspector Eric Finch
Chief Inspector Eric Finch
Stephen Fry isGordon Deitrich
Gordon Deitrich
John Hurt isChancellor Adam Sutler
Chancellor Adam Sutler
Natasha Wightman isValerie Page
Valerie Page
Roger Allam isLewis Prothero
Lewis Prothero
Ben Miles isDascomb
Dascomb
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Beast 2020
High Ground (2020)
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
The God Committee (2021) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Crónicas (2004) me Titra Shqip
Doctor (2021) me Titra Shqip
Quiet Kill 2004
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021
New World (2013) me Titra Shqip