Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Unknown (2011) me Titra Shqip

Unknown (2011) me Titra Shqip

Merr jetën tënde mbrapsh.Feb. 16, 2011United Kingdom113 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një aksidenti automobilistik në Berlin pas të cilit u shtrua në spital në gjendje pa ndjenja, Dr. Martin ka një zgjim të keq: në fakt, ai zbulon se, papritmas, gruaja e tij duket se nuk e njeh më. Jo vetëm kaq: një burrë tjetër ka marrë posedimin e identitetit të tij. I injoruar nga autoritetet që refuzojnë ta besojnë dhe i përhumbur nga vrasësit misteriozë, ai e gjen veten vetëm, i lodhur dhe në arrati. I ndihmuar nga një aleat i pamundur, Martin zhytet me kokë në këtë mister vdekjeprurës që do ta detyrojë atë të pyesë mendjen e shëndoshë, identitetin e tij dhe sa dëshiron të rrezikojë për të zbuluar të vërtetën.

Unknown (2011) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Unknown
Vlerësimi IMDb 6.8 254,519 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 2,965 vota

Regjizori

Aktorët

Liam Neeson isDr. Martin Harris
Dr. Martin Harris
January Jones isElizabeth Harris
Elizabeth Harris
Aidan Quinn isMartin B.
Martin B.
Bruno Ganz isErnst Jürgen
Ernst Jürgen
Frank Langella isRodney Cole
Rodney Cole
Sebastian Koch isProfessor Leo Bressler
Professor Leo Bressler
Rainer Bock isHerr Strauss
Herr Strauss
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pig (2021) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Redemption Day 2021
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021) me Titra Shqip
Fracture 2007
Overrun (2021) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
Dial 100 (2021) me Titra Shqip