Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2evoload.io
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Undine 2020

Undine 2020

Jul. 01, 2020Germany, France86 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Undina historike organizon turne në qytet të Berlinit. Kur ajo nuk është duke punuar, ajo bën një jetë të qetë në apartamentin e saj të vogël. Jeta e saj merr një kthesë të papritur kur burri që dashuron e lë atë për një grua tjetër. Sipas një mallkimi antik dhe legjendar që është lëshuar mbi të, Undine supozohet të vrasë njeriun që e tradhtoi dhe më pas të kthehet në ujin nga i cili ajo u largua në të kaluarën. Sidoqoftë, Undine nuk ka ndërmend të heqë dorë nga fati që i është imponuar, ajo nuk dëshiron të vrasë askënd dhe mbi të gjitha nuk dëshiron të largohet. Mbi të gjitha, në horizont shfaqet Christoph, me të cilin nuk mund të mos dashurohet. E tyre është një dashuri e lumtur, e ndryshme e bazuar në besimin e ndërsjellë. Undine e ndjek atë në zhytjet e tij në një rezervuar por Christoph shpejt ndjen se ajo po i fsheh diçka. Edhe një herë, mallkimi antik do të thyejë magjinë.

Undine 2020
Undine 2020
Undine 2020
Undine 2020
Undine 2020
Undine 2020
Undine 2020
Undine 2020
Undine 2020
Undine 2020
Titulli origjinal Undine
Vlerësimi IMDb 6.5 3,624 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 70 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Villain (2020)
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
Red Dot 2021
Life in a Year 2020
Moxie 2021
The Way We Are 2020
Avatar (2009)
Cordelia 2020
300: Rise of an Empire 2014
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip
Burn After Reading 2008
Pearl Harbor 2001