Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip

Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip

Oct. 27, 2020United Kingdom155 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Xhaxha Vanya është një histori që të zhyt në mendime dhe soditëse e disa miqve dhe të afërmve rusë që jetojnë në një pronë me mijëra pemë. E shkruar nga një nga dramaturgët më të mëdhenj të Rusisë, ajo trajton tema madhështore të jetës së qëllimtë, bukurisë, parave, dhe ekologjisë, edhe pse shfaqja është shkruar mbi 100 vjet më parë. Kjo shfaqje ka personazhe të mrekullueshëm dhe është e mbushur plot zgjuarsi dhe hijeshi.

Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Uncle Vanya
Vlerësimi IMDb 7.8 265 vota
Vlerësimi TMDb 8 1 vota

Regjizori

Ian Rickson
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Painted Skin (2008) me Titra Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
Cruel Intentions 1999
Blessed by Fire 2005
Space Sweepers 2021
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
The Count (1916) me Titra Shqip
Ferry (2021)
Murder Bury Win (2020)