Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Uncle Frank 2020

Uncle Frank 2020

No one comes home without baggage.Nov. 25, 2020United States95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1973, 18-vjeçarja Beth dhe Xhaxhi Frank filluan një udhëtim rrugor nga Manhatani në Creekville, Karolina e Jugut, për të marrë pjesë në varrimin e patriarkut të familjes. Walid, njeriu që Frank do, papritur bashkohet në udhëtim. Kështu fillon një histori rreth kuptimit të familjes, faljes dhe rëndësisë së zgjedhjes se kush duam të jemi.

Uncle Frank 2020
Uncle Frank 2020
Uncle Frank 2020
Uncle Frank 2020
Uncle Frank 2020
Uncle Frank 2020
Titulli origjinal Uncle Frank
Vlerësimi IMDb 7.3 15,812 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 225 vota

Regjizori

Alan Ball
Regjizori

Aktorët

Paul Bettany isFrank Bledsoe
Frank Bledsoe
Sophia Lillis isBeth Bledsoe
Beth Bledsoe
Peter Macdissi isWalid
Walid "Wally"
Steve Zahn isMike Bledsoe
Mike Bledsoe
Judy Greer isKitty Bledsoe
Kitty Bledsoe
Margo Martindale isMammaw Bledsoe
Mammaw Bledsoe
Stephen Root isMac Bledsoe
Mac Bledsoe
Lois Smith isAunt Butch
Aunt Butch
Jane McNeill isNeva Bledsoe
Neva Bledsoe
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Click (2006) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
Gaia (2021) me Titra Shqip
Bonnie & Bonnie 2019
Extraction (2020) me Titra Shqip
Payback 2021
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
No Man of God (2021) me Titra Shqip
Taxi Driver (1976)
Yakuza and The Family (2021)
Citation 2020
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip