Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
UFO (2018) me Titra Shqip

UFO (2018) me Titra Shqip

Pamjet nuk janë kurrë një rastësi. Mbulimi përfundon këtu.Sep. 04, 2018United States88 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Derek është një student i shkëlqyer i kolegjit i cili u trondit pasi vuri re një UFO kur ishte fëmijë dhe që atëherë beson se pamjet misterioze të raportuara në disa aeroporte amerikane janë me origjinë të huaj. Me ndihmën e të dashurës së tij Natalie dhe Dr. Hendricks, një profesor i matematikës, Derek do të përpiqet të zbulojë misterin me Franklin Ahls, agjent special i FBI -së, që nuk i ndahet.

UFO (2018) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal UFO
Vlerësimi IMDb 6.2 9,380 vota
Vlerësimi TMDb 7 305 vota

Regjizori

Ryan Eslinger
Regjizori

Aktorët

Gillian Anderson isDr. Hendricks
Dr. Hendricks
David Strathairn isFranklin Ahls
Franklin Ahls
Alex Sharp isDerek Echevaro
Derek Echevaro
Ming Wang isFlight Attendant (uncredited)
Flight Attendant (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Life of Pi (2012) me Titra Shqip
I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Game of Death (1978) me Titra Shqip
Revolver (2005)
The Town (2010) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021