Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip

Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip

E ardhmja është histori.Dec. 29, 1995United States129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2035, të mbijetuarit e njerëzimit jetojnë në një botë nëntokësore. Nëntëdhjetë e nëntë përqind e popullsisë nuk ekziston më dhe sipërfaqja e tokës është tani e pabanueshme pas epidemisë së tmerrshme të vitit 1996. Ndërsa mbijetesa është gjithnjë e më e pasigurt, një grup shkencëtarësh kërkon të realizojë shpresën e fundit: të udhëtojnë prapa në kohë dhe të rimëkëmbin burimet e resurseve të së kaluarës për të shpëtuar të ardhmen.

Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Twelve Monkeys
Vlerësimi IMDb 8 587,180 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 6,194 vota

Regjizori

Terry Gilliam
Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isJames Cole
James Cole
Madeleine Stowe isDr. Kathryn Railly
Dr. Kathryn Railly
Brad Pitt isJeffrey Goines
Jeffrey Goines
David Morse isDr. Peters
Dr. Peters
Christopher Meloni isLt. Halperin
Lt. Halperin
Joey Perillo isDetective Franki
Detective Franki
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The God Committee (2021) me Titra Shqip
X2: X-Men United 2003
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Son 2021
I Am All Girls (2021)
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Jumper 2008
Silent Trigger 1996
Dark Tides (1998) me Titra Shqip
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
I, Robot 2004