Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Tully (2018) me Titra Shqip

Tully (2018) me Titra Shqip

Shihni se si nëna jeton gjysmë.May. 04, 2018United States96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Marlo, nënë e dy fëmijëve dhe shtatzënë me të tretin, merr një dado si dhuratë nga vëllai i saj për ta ndihmuar gjatë mbrëmjes. Në fillim hezituese përballë situatës, Marlo do të krijojë një lidhje unike me dadon e re të zhytur në mendime, befasuese dhe ndonjëherë kërkuese, të quajtur Tully, një vajzë kolegji me shpirt të lirë, e cila mund ta kthejë jetën e saj përmbys.

Tully (2018) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tully
Vlerësimi IMDb 7 54,882 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 1,068 vota

Regjizori

Jason Reitman
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Card Counter (2021) me Titra Shqip
9 Songs (2004) me Titra Shqip
Minamata (2020) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Cruel Intentions 3 2004
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip