Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Tubelight (2017) me Titra Shqip

Tubelight (2017) me Titra Shqip

Jun. 22, 2017India136 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Laxman dhe vëllai i tij më i vogël Bharat jetojnë në një qytet të vogël piktoresk në Indinë veriore. Të dy nuk kanë anëtarë të tjerë të familjes dhe janë të patejkalueshëm. Bota e Laxman, megjithatë, kalon në krizë kur shpërthen lufta dhe Bharat thirret në ushtri. Ndërsa konflikti nxehet dhe lajmet nga përpara bëhen gjithnjë e më shqetësuese, Laxman vendos që ai duhet të ndalojë luftën dhe të kthejë vëllain e tij.

Tubelight (2017) me Titra Shqip
Tubelight (2017) me Titra Shqip
Tubelight (2017) me Titra Shqip
Tubelight (2017) me Titra Shqip
Tubelight (2017) me Titra Shqip
Tubelight (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tubelight
Vlerësimi IMDb 3.8 19,017 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 55 vota

Regjizori

Kabir Khan
Regjizori

Aktorët

Salman Khan isLaxman Singh Bisht a.k.a. Tubelight
Laxman Singh Bisht a.k.a. Tubelight
Sohail Khan isBharat Singh Bisht
Bharat Singh Bisht
Om Puri isBanne Chacha
Banne Chacha
Yashpal Sharma isMajor Rajbir Tokas
Major Rajbir Tokas
Matin Rey Tangu isGu Won (Gu)
Gu Won (Gu)
Zhu Zhu isLi Leing
Li Leing
Brijendra Kala isShopkeeper
Shopkeeper
Shah Rukh Khan isGoga Pasha (Cameo Appearance)
Goga Pasha (Cameo Appearance)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Revolver (2005)
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Respect (2021) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
Songbird (2020)
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
Risen (2021) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip