Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
Trust (2021) me Titra Shqip

Trust (2021) me Titra Shqip

Mar. 12, 2021USA94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E vendosur në magjepsjen e skenave të artit të Nju Jorkut dhe Parisit, pronarja e galerisë Brooke Gatwick dhe bashkëshorti i saj përcjellës i lajmeve Owen Shore, përballen me tundimin, xhelozinë, kthesat dhe misterin kur dy të ardhur joshëse hyjnë në jetën e tyre.

Trust (2021) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Trust
Vlerësimi IMDb 5.4 1,118 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 27 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Center of the World (2001) me Titra Shqip
Land (2021) me Titra Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
Cabaret Desire (2011) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
To All the Boys: Always and Forever 2021
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Centigrade 2020
Candy (2006) me Titra Shqip
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip