Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
True Mothers (2020) me Titra Shqip

True Mothers (2020) me Titra Shqip

Oct. 23, 2020Japan140 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Satoko dhe burri i saj Kiyokazu, pas një trajtimi të gjatë dhe të dhimbshëm të fertilitetit, kanë zgjedhur të përdorin birësimin për të pasur një fëmijë të tyre. Gjashtë vjet më vonë, ata marrin një telefonatë nga një grua e cila, duke e deklaruar veten nënë biologjike të fëmijës, është gati të zhvatë sa më shumë para prej tyre.

True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 朝が来る
Vlerësimi IMDb 6.9 974 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 20 vota

Regjizori

Naomi Kawase
Regjizori

Aktorët

Hiromi Nagasaku isSatoko Kurihara
Satoko Kurihara
Arata Iura isKiyokazu Kurihara
Kiyokazu Kurihara
Aju Makita isHikari Katakura
Hikari Katakura
Reo Satou isAsato Kurihara
Asato Kurihara
Miyoko Asada isShizue Asami
Shizue Asami
Hiroko Nakajima isTakako Katakura
Takako Katakura
Tetsu Hirahara isMasaru Katakura
Masaru Katakura
Ren Komai isMisaki Katakura
Misaki Katakura
Gô Rijû isTakeshi Hamano
Takeshi Hamano
Taketo Tanaka isTakumi Aso
Takumi Aso
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
Private (2003) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
School’s Out Forever 2021
Good Time Max (2008) me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020
The Usual Suspects 1995
Limelight (1952) me Titra Shqip
Lovecut 2020