Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip

True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip

Burri. Miti. Kujtimet.Nov. 11, 2016United States98 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Sam Larson është një shkrimtar aspirues me sjellje të qetë, i cili gabohet si një vrasës i punësuar kur romani i tij për një vrasës aktiv ndërkombëtarisht botohet si një histori e vërtetë. Pas suksesit të madh të librit, Sam papritmas rrëmbehet, çohet nga vendi dhe përfshihet në një komplot vrasës.

True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal True Memoirs of an International Assassin
Vlerësimi IMDb 5.9 21,177 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 607 vota

Regjizori

Aktorët

Kevin James isSam Larson / Mason Carver
Sam Larson / Mason Carver
Kim Coates isPresident Cueto
President Cueto
Zulay Henao isRosa Bolivar
Rosa Bolivar
Andrew Howard isAnton Masovich
Anton Masovich
Yul Vazquez isGen. Ruiz
Gen. Ruiz
Kelen Coleman isKylie Applebaum
Kylie Applebaum
Leonard Earl Howze isMichael Cleveland
Michael Cleveland
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
CQ 2001
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
I, Robot 2004
Romeo Must Die 2000
Happiest Season 2020
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Send It! (2021) me Titra Shqip
Zack Snyder’s Justice League 2021
Kickboxer 4: The Aggressor 1994