Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 158 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip

Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip

Ata do të ngrihen.Jul. 21, 2021United States106 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Arcadia mund të duket si një qytet i zakonshëm, por qëndron në qendër të linjave magjike dhe mistike që e bën atë një lidhje për shumë beteja midis krijesave të botës tjetër, duke përfshirë trolls, aliene dhe magjistarë. Tani, heronj të ndryshëm do të bashkohen në një aventurë epike, ku ata duhet të luftojnë Urdhrin Arcane për kontroll mbi magjinë që i lidh të gjithë së bashku.

Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Trollhunters: Rise of the Titans
Vlerësimi IMDb 8.1 N/A vota
Vlerësimi TMDb 8.2 72 vota

Regjizori

Aktorët

Emile Hirsch isJim (voice)
Jim (voice)
Lexi Medrano isClaire (voice)
Claire (voice)
Charlie Saxton isToby (voice)
Toby (voice)
Kelsey Grammer isBlinky (voice)
Blinky (voice)
Alfred Molina isArchie (voice)
Archie (voice)
Steven Yeun isSteve (voice)
Steve (voice)
Nick Frost isStuart (voice)
Stuart (voice)
Colin O'Donoghue isDouxie (voice)
Douxie (voice)
Diego Luna isKrel (voice)
Krel (voice)
Tatiana Maslany isAja (voice)
Aja (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
Mortal Kombat 2021
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
The Power 2021
American Night (2021) me Titra Shqip
A Sound of Thunder 2005
For the Sake of Vicious (2021)
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021