Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Triple Threat (2019) me Titra Shqip

Triple Threat (2019) me Titra Shqip

Ashtu si Mercenarët por pa pensionistë!Mar. 19, 2019Thailand96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një sindikatë kriminale i vë sytë vajzës së një milioneri, duke e bërë atë objektivin e një ekipi vrasësish profesionistë. Një ekip i vogël mercenarësh do të përpiqen ta mbrojnë atë me dhëmbë dhe thonj.

Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Triple Threat
Vlerësimi IMDb 5.6 10,335 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 417 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Out of Reach 2004
Double Impact 1991
Jolt (2021) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
American Ninja 1985
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Wonder Woman 2017
Secret Window (2004) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
The Runners (2020)
Outlander (2008) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip