Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Triple Tap (2010) me Titra Shqip

Triple Tap (2010) me Titra Shqip

Një polic e bën misionin e tij të rrëzojë një hero të medias, i cili ka organizuar fatin e tij.Jun. 30, 2010Hong Kong SAR China117 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një qitës profesionist ndalon një vjedhje dhe shpëton jetën e një polici. Më pas ai përfundon në gjyq për këtë.

Triple Tap (2010) me Titra Shqip
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal 鎗王之王
Vlerësimi IMDb 6.3 1,425 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 37 vota

Regjizori

Aktorët

Louis Koo isKen Kwan
Ken Kwan
Daniel Wu isInspector Jerry Chong
Inspector Jerry Chong
Li Bingbing isAnna Shaw
Anna Shaw
Chapman To isPang Toa
Pang Toa
Lam Suet isMr Fong
Mr Fong
Alex Fong isMew Sir
Mew Sir
Andrew Lin isBilly Tsui/Warren Tsui
Billy Tsui/Warren Tsui
Yeung Ling isBilly Tsui's wife
Billy Tsui's wife
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Reminiscence (2021) me Titra Shqip
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002
The Hater (2020)
Game of Death (2017) me Titra Shqip
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip
300 2006
X-Men 2000
The Legend of Hei (2019)
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip