Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Triple 9 (2016) me Titra Shqip

Triple 9 (2016) me Titra Shqip

Kodi në rrugë nuk është kurrë bardh e ziFeb. 19, 2016United States115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Michael Atwood, një ish oficer i forcave speciale dhe grupi i tij i policëve të korruptuar përdorin ekspertizën e tyre për të kryer grabitje bankash dhe krime të nivelit të lartë. Nën kontrollin e mafies së frikshme ruso-izraelite dhe gruas së paskrupullt që e kryeson atë, Michael është i detyruar të pranojë një detyrë në dukje të pamundur. Ndërsa inspektori Jeffrey Allen heton goditjen, Michael dhe njerëzit e tij mendojnë të vendosin një 999, një kod që policia e përdor për të thënë “oficeri në tokë”.

Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Triple 9
Vlerësimi IMDb 6.3 68,778 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 1,665 vota

Regjizori

John Hillcoat
Regjizori

Aktorët

Chiwetel Ejiofor isMichael Atwood
Michael Atwood
Casey Affleck isChris Allen
Chris Allen
Anthony Mackie isMarcus Belmont
Marcus Belmont
Woody Harrelson isSergeant Detective Jeffrey Allen
Sergeant Detective Jeffrey Allen
Aaron Paul isGabe Welch
Gabe Welch
Kate Winslet isIrina Vlaslov
Irina Vlaslov
Gal Gadot isElena Vlaslov
Elena Vlaslov
Norman Reedus isRussel Welch
Russel Welch
Teresa Palmer isMichelle Allen
Michelle Allen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Double Impact 1991
Winter Ridge (2018) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
X2: X-Men United 2003
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Captive (2021)
86 Melrose Avenue (2021)
Haseen Dillruba (2021) me Titra Shqip