Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Trigger Point 2021

Trigger Point 2021

Everyone breaks.Apr. 23, 2021Canada82 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një agjent amerikan, i turpëruar dhe duke vuajtur nga humbja e kujtesës pas një ngjarjeje tragjike, tërhiqet në botën vdekjeprurëse të spiunëve kur një koleg i tij humbet. Ai do të duhet t’i drejtohet të gjitha aftësive të tij për ta gjetur, por për të arritur të vërtetën do t’i duhet të kujtojë të kaluarën e tij.

Trigger Point 2021
Titulli origjinal Trigger Point
Vlerësimi IMDb 4.8 955 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 42 vota

Regjizori

Brad Turner
Regjizori

Aktorët

Barry Pepper isNicolas Shaw
Nicolas Shaw
Colm Feore isElias Kane
Elias Kane
Eve Harlow isMonica Kane
Monica Kane
Jayne Eastwood isIrene Cole
Irene Cole
Brian Cook isOliver Stowell
Oliver Stowell
Juan Carlos Velis isThe Mechanic
The Mechanic
Reid Janisse isAuto Patron
Auto Patron
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night in Paradise (2020)
Transformers: Age of Extinction 2014
The Delta Force (1986)
K-9: P.I. (2002)
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
I Am All Girls (2021)
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
Sniper: Reloaded 2011
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
We Can Be Heroes (2020)
American Sniper 2014