Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004

(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004

Jul. 14, 2004Germany87 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Qindra vjet pasi njerëzit janë vendosur në Mars, Rregullatori Rogul dhe Lordi Jens Maul, drejtojnë një forcë të Marsianëve në Tokë në mënyrë që të pushtojnë planetin. Mbretëresha Metafora shikon heronjtë homoseksualë në anijen kozmike Surprizë – Kapitenin Kork, Z. Spuck dhe inxhinierin e parë Schrotty

(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004
Titulli origjinal (T)Raumschiff Surprise - Periode 1
Vlerësimi IMDb 5.4 13,624 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 326 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Herbig isBrigitte Spuck / Winnetouch / H2O2 / Abahachi
Brigitte Spuck / Winnetouch / H2O2 / Abahachi
Rick Kavanian isJens Maul / Schrotty / Pulle / Cleaner / Santa Maria-Announcer
Jens Maul / Schrotty / Pulle / Cleaner / Santa Maria-Announcer
Christian Tramitz isCaptain Kork
Captain Kork
Anja Kling isQueen Metapha
Queen Metapha
Til Schweiger isRock Fertig Aus
Rock Fertig Aus
Sky du Mont isWilliam the Last / Santa Maria
William the Last / Santa Maria
Hans-Michael Rehberg isRegulator Rogul
Regulator Rogul
Reiner Schöne isSenator Bean
Senator Bean
Christoph Maria Herbst isWilliam's Adviser
William's Adviser
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
District 9 (2009) me Titra Shqip
Secret Magic Control Agency 2021
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
Keanu (2016) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
The Empire Strikes Back 1980
Coming 2 America 2021
Sex and the City (2008) me Titra Shqip