Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip

Transporter 3 (2008) me Titra Shqip

Këtë herë, rregullat janë të njëjta. Përveç një.Nov. 26, 2008France104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frank Martin është një specialist në dërgesat e rrezikshme. Nuk ka skrupuj as përballë misioneve më të rrezikshme ose etike jo të shëndetshme. Ai thirret në një ndërmarrje të re, të rrezikshme: të transportojë dy çanta të mëdha dhe një vajzë të re, vajza e një oficeri ukrainas, nga Marseja në Odessa. Nuk dihet se çfarë ka në çanta. Gjatë rrugës për në destinacion nuk ka mungesë të kriminelëve që duan të vendosin duart e tyre mbi vajzën. Frank nuk e di se ai është viktimë e një kurthi, dhe vazhdon udhëtimin e tij duke u përpjekur të kapërcejë pengesat.

Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Transporter 3
Vlerësimi IMDb 6.1 160,104 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 2,511 vota

Regjizori

Aktorët

Jason Statham isFrank Martin
Frank Martin
Natalya Rudakova isValentina Vasilev
Valentina Vasilev
François Berléand isInspector Tarconi
Inspector Tarconi
Jeroen Krabbé isLeonid Vasilev
Leonid Vasilev
Alex Kobold isLeonid's Aide
Leonid's Aide
David Atrakchi isMalcom Manville
Malcom Manville
David Kammenos isDriver Market
Driver Market
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Overrun (2021) me Titra Shqip
Locked Down 2021
2001: A Space Odyssey (1968) me Titra Shqip
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip