Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip

Transporter 2 (2005) me Titra Shqip

Më i miri në biznes është përsëri në lojë.Aug. 03, 2005France87 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frank Martin, një ish-agjent i forcave speciale, është një “transportues” i cili merret me të gjitha llojet e mallrave (përfshirë njerëzit). Dorëzon githçka, pa pyetje. Ai aktualisht jeton në Miami, ku është shoferi i Billings. Frank është lidhur me Jack-un e vogël: dhe kur fëmija rrëmbehet, ai largohet nga rruga e tij për ta shpëtuar …

Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Transporter 2
Vlerësimi IMDb 6.3 194,492 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 2,601 vota

Regjizori

Aktorët

Jason Statham isFrank Martin
Frank Martin
Amber Valletta isAudrey Billings
Audrey Billings
Alessandro Gassman isGianni Chellini
Gianni Chellini
Matthew Modine isJefferson Billings
Jefferson Billings
Keith David isStappleton
Stappleton
Hunter Clary isJack Billings
Jack Billings
François Berléand isInspector Tarconi
Inspector Tarconi
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Silk Road (2021) me Titra Shqip
Rush Hour 2 2001
Echoes of Violence (2021) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
Bright: Samurai Soul (2021) me Titra Shqip
Superman Returns (2006) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
RED (2010) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Game of Death (1978) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
Cruella (2021) me Titra Shqip