Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Transformers: The Last Knight 2017

Transformers: The Last Knight 2017

For one world to live, the other must die.Jun. 16, 2017United States154 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Njerëzit dhe Transformuesit janë në luftë. Optimus Prime nuk është atje dhe çelësi për të ruajtur të ardhmen është varrosur në sekretet e së kaluarës, në historinë e fshehur të Transformuesve në Tokë. Shpëtimi i botës qëndron mbi shpatullat e një aleance të vështirë midis Cade Yeager, Bumblebee, një lord anglez dhe një profesori i Oksfordit.

Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Titulli origjinal Transformers: The Last Knight
Vlerësimi IMDb 5.2 138,799 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 4,494 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Mark Wahlberg isCade Yeager
Cade Yeager
Josh Duhamel isCol. William Lennox
Col. William Lennox
Anthony Hopkins isSir Edmund Burton
Sir Edmund Burton
Laura Haddock isVivian Wembley
Vivian Wembley
Minti Gorne isYoung Viviane
Young Viviane
John Turturro isSeymour Simmons
Seymour Simmons
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

American Ninja 2: The Confrontation 1987
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Game of Death (1978) me Titra Shqip
Terminator 2: Judgment Day 1991
Rambo III (1988) me Titra Shqip
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Kickboxer: Retaliation 2018
Prey (2007) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
Lazarus (2021) me Titra Shqip
Sword of Destiny (2021) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip