Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Transformers: Revenge of the Fallen 2009

Transformers: Revenge of the Fallen 2009

Revenge is coming.Jun. 19, 2009United States149 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Deceptikonët kthehen në Tokë me një mision të veçantë: të marrin të burgosurin Sam Witwicky, heroi i ri që zbuloi origjinën e Transformuesve dhe i cili sapo ka kapërcyer pragun e kolegjit …

Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Titulli origjinal Transformers: Revenge of the Fallen
Vlerësimi IMDb 6 388,664 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 6,474 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Shia LaBeouf isSam Witwicky
Sam Witwicky
Megan Fox isMikaela Banes
Mikaela Banes
Josh Duhamel isMajor Lennox
Major Lennox
Tyrese Gibson isUSAF Chief Master Sergeant Epps
USAF Chief Master Sergeant Epps
Kevin Dunn isRon Witwicky
Ron Witwicky
Julie White isJudy Witwicky
Judy Witwicky
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Pilgrim’s Progress (2019) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017
Transformers: The Last Knight 2017
Terminator 2: Judgment Day 1991
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Sniper 1993
Kickboxer: Retaliation 2018
The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip