Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Transformers: Dark of the Moon 2011

Transformers: Dark of the Moon 2011

The invasion we always feared. An enemy we never expected.Jun. 28, 2011United States154 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Autobotët, të udhëhequr nga Optimus Prime, janë përsëri në veprim kundër Deceptikonëve të këqij, të gatshëm dhe të vendosur për të marrë hak për humbjen e tyre (rrëfyer në ‘Transformuesit: Hakmarrja e të Rënëve’). Autobotët dhe Deceptikët përfshihen në një garë të rrezikshme për pushtimin e hapësira midis Shteteve të Bashkuara dhe Rusisë dhe përsëri njeriu Sam Witwicky do të vrapojë në ndihmë të miqve të tij robot.

Transformers: Dark of the Moon 2011
Transformers: Dark of the Moon 2011
Transformers: Dark of the Moon 2011
Transformers: Dark of the Moon 2011
Transformers: Dark of the Moon 2011
Transformers: Dark of the Moon 2011
Transformers: Dark of the Moon 2011
Transformers: Dark of the Moon 2011
Transformers: Dark of the Moon 2011
Transformers: Dark of the Moon 2011
Titulli origjinal Transformers: Dark of the Moon
Vlerësimi IMDb 6.2 388,907 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 6,363 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
The Stranger and the Gunfighter (1974) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)
The Yin Yang Master 2021
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Apache Junction (2021) me Titra Shqip