Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Transformers: Age of Extinction 2014

Transformers: Age of Extinction 2014

This is not war. It's extinction.Jun. 25, 2014United States, China, Hong Kong165 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër vjet pas betejës së fundit të madhe mes robotëve që la turbullim te njerëzimi, një mekanik (Mark Wahlberg) dhe vajza e tij (Nicola Peltz) zbulojnë diçka që tërheq vëmendjen e një zyrtari qeveritar paranojak (Kelsey Grammer) dhe të Transformuesve të rinj dhe të vjetër, të gatshëm për të edhe një herë kërcënojnë Tokën.

Transformers: Age of Extinction 2014
Transformers: Age of Extinction 2014
Transformers: Age of Extinction 2014
Transformers: Age of Extinction 2014
Transformers: Age of Extinction 2014
Transformers: Age of Extinction 2014
Transformers: Age of Extinction 2014
Transformers: Age of Extinction 2014
Transformers: Age of Extinction 2014
Transformers: Age of Extinction 2014
Titulli origjinal Transformers: Age of Extinction
Vlerësimi IMDb 5.6 299,951 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 6,093 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Mark Wahlberg isCade Yeager
Cade Yeager
Kelsey Grammer isHarold Attinger
Harold Attinger
Nicola Peltz isTessa Yeager
Tessa Yeager
Li Bingbing isSu Yueming
Su Yueming
T. J. Miller isLucas Flannery
Lucas Flannery
James Bachman isGill Wembley
Gill Wembley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cosmic Sin 2021
The Paper Tigers 2021
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
The Bourne Ultimatum 2007
King Arthur (2004) me Titra Shqip
F9 (2021) me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
The Prince of Egypt 1998
Batman: Soul of the Dragon 2021
Bumblebee 2018
The Girl from the Naked Eye (2012)