Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Transformers 2007

Transformers 2007

Their war. Our world.Jun. 27, 2007United States144 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy racat aliene armike të afta për transformim, Autobotët dhe Deceptikët, largohen nga planeti i tyre, Cyberton, dhe mbërrijnë në Tokë në kërkim të formave të reja të energjisë. Ata përzihen me banorët, duke u shndërruar në automjetet, avionët ose anijet më të zakonshme, por beteja për kontrollin e planetit nuk vonon të shpaloset, me pasoja dramatike për njerëzimin …

Transformers 2007
Transformers 2007
Transformers 2007
Transformers 2007
Transformers 2007
Transformers 2007
Transformers 2007
Transformers 2007
Transformers 2007
Transformers 2007
Titulli origjinal Transformers
Vlerësimi IMDb 7 604,009 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 8,510 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Shia LaBeouf isSam Witwicky
Sam Witwicky
Megan Fox isMikaela Banes
Mikaela Banes
Josh Duhamel isCaptain Lennox
Captain Lennox
Tyrese Gibson isUSAF Tech Sergeant Epps
USAF Tech Sergeant Epps
Rachael Taylor isMaggie Madsen
Maggie Madsen
Anthony Anderson isGlen Whitman
Glen Whitman
Jon Voight isDefense Secretary John Keller
Defense Secretary John Keller
John Turturro isAgent Simmons
Agent Simmons
Michael O'Neill isTom Banacheck
Tom Banacheck
Kevin Dunn isRon Witwicky
Ron Witwicky
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deep Blue Sea 1999
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
Gringo (2018) me Titra Shqip
Kickboxer: Vengeance 2016
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Elite Squad 2007
The Hole (2009) me Titra Shqip
Synchronicity (2015) me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
Hollow Man 2000
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip