Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3voe.sx
  • Server 4evoload.io
Transference (2020)

Transference (2020)

Aug. 13, 2020United States79 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur babai i saj i larguar vdes, kujtimet e përhumbura të një terapiste traumatike shfaqen ndërsa gjen guximin të përballet me demonët e saj dhe t’i vendosë të pushojnë.

Transference (2020)
Titulli origjinal Transference
Vlerësimi IMDb 4.6 74 vota

Regjizori

Aktorët

Tyner Rushing isOfficer Rodriguez
Officer Rodriguez
Victoria Ealy isParamedic Jackson
Paramedic Jackson
Aspen Kennedy Wilson isPolice Officer
Police Officer
Greg Savage isJim Miller
Jim Miller
Remi Cannon isPiper / Young Camille
Piper / Young Camille
Wayne Hughes isSheriff Vincent
Sheriff Vincent
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

My Name Is Bruce 2007
Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip
Centigrade 2020
Wildcat 2021
X-Men: The Last Stand 2006
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Forensic (2020)
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
The Marksman 2005
My Son (2021) me Titra Shqip