Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Trainspotting (1996) me Titra Shqip

Trainspotting (1996) me Titra Shqip

Zgjidh jetën.Feb. 23, 1996United Kingdom94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Edinburg. Mark Renton, një hajdut nga nevoja, ka zgjedhur një varësi të ndershme dhe të sinqertë të drogës. Begbie, një psikopat i dhunshëm, alkoolik frikëson edhe miqtë e tij, por ai as që do të ëndërronte të prekte drogë. Spud, një i varur i dëshpëruar, por i dashur për heroinën. Sick Boy, një narcisist me njohuri enciklopedike të Sean Connery, në gjendje të mbajë nën kontroll varësinë e tij nga heroina. Pastaj është Tomi që nuk bën drogë, ai është një fanatik i ekskursioneve në natyrë dhe Iggy Pop. Në buzë të historisë, ka vajza të grupit.

Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Titulli origjinal Trainspotting
Vlerësimi IMDb 8.1 646,509 vota
Vlerësimi TMDb 8 7,549 vota

Regjizori

Danny Boyle
Regjizori

Aktorët

Ewan McGregor isMark
Mark "Rent Boy" Renton
Ewen Bremner isDaniel
Daniel "Spud" Murphy
Jonny Lee Miller isSimon
Simon "Sick Boy" Williamson
Robert Carlyle isFrancis
Francis "Franco" Begbie
Kelly Macdonald isDiane Coulston
Diane Coulston
Kevin McKidd isThomas
Thomas "Tommy" MacKenzie
Peter Mullan isSwanney
Swanney "Mother Superior"
James Cosmo isMr. Renton
Mr. Renton
Eileen Nicholas isMrs. Renton
Mrs. Renton
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
City Lights (1931) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
Prom Night 2008
Cobra (1986) me Titra Shqip
Black Beauty (2020)
Happy (2015) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
The Beast 2020
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip