Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Tracks (2013) me Titra Shqip

Tracks (2013) me Titra Shqip

Lëreni gjithçka pas.Dec. 19, 2013Australia112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Robyn Davidson (Mia Wasikowska), udhëtare dhe shkrimtare e patrembur, në vitin 1977 vendos të sfidojë forcën e saj duke filluar një udhëtim të vetëm 2700 kilometra, i cili nga Alice Springs do ta çojë atë në Oqeanin Indian duke kaluar të gjithë shkretëtirën Australiane. E shoqëruar vetëm nga qeni i saj dhe katër deve të paparashikueshme, ajo ndiqet nga afër nga fotografi Rick Smolan (Adam Driver), i cili kap imazhet për National Geographic. Gjatë udhëtimit epik dhe të jashtëzakonshëm në një nga vendet e fundit më të egra në botë, Robyn do të mësojë të bëjë të paimagjinueshmen dhe të vlerësojë kënaqësinë e vetmisë së vërtetë.

Tracks (2013) me Titra Shqip
Tracks (2013) me Titra Shqip
Tracks (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tracks
Vlerësimi IMDb 7.2 28,844 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 380 vota

Regjizori

John Curran
Regjizori

Aktorët

Mia Wasikowska isRobyn Davidson
Robyn Davidson
Adam Driver isRick Smolan
Rick Smolan
Lily Pearl isRobyn Davidson (young)
Robyn Davidson (young)
Rainer Bock isKurt Posel
Kurt Posel
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Proposal (2009) me Titra Shqip
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
I Am All Girls (2021)
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Double Impact 1991
Spectre (2015) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017