Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Top Secret! (1984)

Top Secret! (1984)

Don't tell anyone.Jun. 08, 1984United Kingdom90 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një muzikant amerikan i rrokut, Nick Rivers, është i ftuar për një turne në Gjermaninë Lindore. Këtu ai takon rastësisht vajzën e Profesor Flammond, Hillary, e cila, me anëtarët e Rezistencës Franceze, përpiqet të lirojë babanë e saj të mbyllur nga gjermanët në një kështjellë. Nick përfshihet në një intrigë spiune plot kthesa, kryqe të dyfishta dhe tradhti.

Top Secret! (1984)
Top Secret! (1984)
Top Secret! (1984)
Top Secret! (1984)
Top Secret! (1984)
Top Secret! (1984)
Titulli origjinal Top Secret!
Vlerësimi IMDb 7.2 61,771 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 722 vota

Regjizori

Jerry Zucker
Regjizori

Aktorët

Val Kilmer isNick Rivers
Nick Rivers
Lucy Gutteridge isHillary Flammond
Hillary Flammond
Peter Cushing isBookstore Proprietor
Bookstore Proprietor
Jeremy Kemp isGeneral Streck
General Streck
Warren Clarke isColonel von Horst
Colonel von Horst
Harry Ditson isDu Quois
Du Quois
Jim Carter isDéjà Vu
Déjà Vu
Eddie Tagoe isChocolate Mousse
Chocolate Mousse
Omar Sharif isAgent Cedric
Agent Cedric
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Yes Day 2021
To All the Boys: Always and Forever 2021
My Name Is Bruce 2007
Death to 2020 2020
Pagglait 2021
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
K-9: P.I. (2002)
Hillbilly Elegy 2020
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021