Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Tomorrow You’re Gone (2012) me Titra Shqip

Tomorrow You’re Gone (2012) me Titra Shqip

Koha po mbaronOct. 31, 2012USA91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Charlie Rankin (Stephen Dorff) lirohet nga burgu, por telashet vazhdojnë ta ndjekin atë. Është në borxh ndaj njeriut që i shpëtoi jetën në burg (Willem Dafoe), Charlie duhet të kryejë një vrasje për të zgjidhur rezultatin. Sidoqoftë, gjërat marrin një kthesë tjetër kur Charlie takon Florence (Michelle Monaghan), një grua misterioze që mund të shohë përtej lëkurës së tij të ashpër. I vetëdijshëm për rrezikimin e jetës së tij nëse vrasja dështon, Charlie do të duhet të kuptojë se si të paguajë borxhet e tij dhe ta mbajë Firencën jashtë rrezikut.

Tomorrow You’re Gone (2012) me Titra Shqip
Tomorrow You’re Gone (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tomorrow You're Gone
Vlerësimi IMDb 3.7 1,731 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 33 vota

Regjizori

Aktorët

Stephen Dorff isCharlie Rankin
Charlie Rankin
Michelle Monaghan isFlorence Jane
Florence Jane
Willem Dafoe isThe Buddha
The Buddha
Tara Buck isBlonde Mistress
Blonde Mistress
Sammy Jack isYoung Charlie Rankin
Young Charlie Rankin
Robert LaSardo isOrnay Corale
Ornay Corale
Mark Sherman isCharlie's Father (voice)
Charlie's Father (voice)
Branislav R. Tatalovic isUsed Car Salesman
Used Car Salesman
LeJon Woods isSporting Goods Clerk
Sporting Goods Clerk
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

X (2011) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
Cordelia 2020
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Crónicas (2004) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Tides (2021) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2 2007
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip