Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 149 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip

Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip

Best of enemies. Worst of friends.Feb. 11, 2021United States101 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tomi  dhe Jerry  përjashtohen nga shtëpia e tyre dhe zhvendosen në një hotel të zbukuruar të Nju Jorkut, ku një punonjëse e lezetshme me emrin Kayla do të humbasë punën e saj nëse nuk mund ta dëbojë Jerry para një martese të klasit të lartë në hotel. Zgjidhja e saj? Punësimin e Tomit për të hequr qafe miun bezdizshëm.

Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal Tom & Jerry
Vlerësimi IMDb 5.3 24,080 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 1,472 vota

Regjizori

Tim Story
Regjizori

Aktorët

Chloë Grace Moretz isKayla Forrester
Kayla Forrester
Michael Peña isTerence Mendoza
Terence Mendoza
Rob Delaney isHenry Dubros
Henry Dubros
Patsy Ferran isJoy the Bell Girl
Joy the Bell Girl
Ken Jeong isChef Jackie
Chef Jackie
Bobby Cannavale isSpike (voice)
Spike (voice)
Nicky Jam isButch (voice)
Butch (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

DOMINO: Battle of the Bones (2021) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Project Pay Day (2021) me Titra Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Robin Hood: Men in Tights (1993) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Life Stinks (1991) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip