Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Together Together (2021) me Titra Shqip

Together Together (2021) me Titra Shqip

Apr. 23, 2021USA90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Anna punësohet si zëvendësuese për Matt, një burrë beqar në të 40 -at, dy të huajt kuptojnë se kjo marrëdhënie e papritur do të sfidojë shpejt perceptimet e tyre për lidhjen, kufijtë dhe veçoritë e dashurisë.

Together Together (2021) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Together Together
Vlerësimi IMDb 6.5 4,300 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 51 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Saving Private Ryan (1998)
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
Nomadland 2020
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Ferry (2021)
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip