Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Together (2021) me Titra Shqip

Together (2021) me Titra Shqip

Aug. 27, 2021United Kingdom87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Burri dhe gruaja detyrohen të rivlerësojnë veten dhe marrëdhënien e tyre përmes realitetit të bllokimit të Covid-19.

Together (2021) me Titra Shqip
Together (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Together
Vlerësimi IMDb 7.1 1,105 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 3 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kingdom (2019) me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Seoul Searching (2015) me Titra Shqip
The God Committee (2021) me Titra Shqip
Rang De (2021) me Titra Shqip
Step Up All In (2014) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
The Get Together (2020) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip
A Bittersweet Life 2005
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip