Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 341 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
To the Adventure (2008) me Titra Shqip

To the Adventure (2008) me Titra Shqip

Aug. 29, 2008France104 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua e re, pas një diskutimi filozofik me një shofer taksie, vendos të ndryshojë jetën e saj, në kërkim të lirisë. Së pari, ajo lë punën e saj dhe ndahet me të dashurin e saj, i cili nuk e ka kënaqur atë për një kohë të gjatë. Në një lokal, një psikiatër, Grégoire, takohet me të cilin fillon një marrëdhënie seksuale. Gjërat komplikohen kur të dy takojnë një grua që është veçanërisht e ndjeshme ndaj hipnozës. Të tre, atëherë, së bashku me një ish të dashur të Grégoire, fillojnë një aventurë në seksualitet që do t’i çojë ata të zbulojnë – dhe mbase të arrijnë – orgazmën përfundimtare.

To the Adventure (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal À l'aventure
Vlerësimi IMDb 5.5 1,944 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 36 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Cruel Intentions 1999
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
Palmer (2021)
Flashback (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014
The Town (2010) me Titra Shqip
Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip