Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 129 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
To All the Boys: Always and Forever 2021

To All the Boys: Always and Forever 2021

You never know where love will lead you.Feb. 12, 2021United States115 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa përgatitet për diplomimin nga shkolla e mesme dhe moshën e pjekurisë së hershme, Lara Jean Covey do të bëjë dy udhëtime që do të ndryshojnë jetën, duke e çuar atë të rimendojë se si do të jetë e ardhmja me familjen, miqtë dhe Peter pas diplomimit.

To All the Boys: Always and Forever 2021
To All the Boys: Always and Forever 2021
To All the Boys: Always and Forever 2021
To All the Boys: Always and Forever 2021
To All the Boys: Always and Forever 2021
To All the Boys: Always and Forever 2021
To All the Boys: Always and Forever 2021
To All the Boys: Always and Forever 2021
To All the Boys: Always and Forever 2021
To All the Boys: Always and Forever 2021
Titulli origjinal To All the Boys: Always and Forever
Vlerësimi IMDb 6.3 17,624 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 1,269 vota

Regjizori

Aktorët

Lana Condor isLara Jean Song Covey
Lara Jean Song Covey
Noah Centineo isPeter Kavinsky
Peter Kavinsky
Janel Parrish isMargot Song Covey
Margot Song Covey
Anna Cathcart isKatherine
Katherine "Kitty" Song Covey
Ross Butler isTrevor Pike
Trevor Pike
Trezzo Mahoro isLucas James
Lucas James
Sarayu Blue isTrina Rothschild
Trina Rothschild
John Corbett isDaniel Covey
Daniel Covey
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Dig (2021)
Protégé (2007) me Titra Shqip
Songbird (2020)
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
Intern 2000
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Danny Boy (2021) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip