Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 132 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Time Is Up (2021) me Titra Shqip

Time Is Up (2021) me Titra Shqip

Të biesh në dashuri është një gjendje ndryshimi.Sep. 09, 2021Italy80 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vivien dhe Roy janë dy adoleshentë me personalitete me sa duket të kundërta. Vivien është një studente e talentuar me një pasion për fizikën dhe një dëshirë për të hyrë në një universitet prestigjioz amerikan. Ajo e jeton jetën e saj si një formulë matematikore që e shtyn atë të shtyjë lumturinë e saj në të ardhmen. Roy, nga ana tjetër, është një djalë i shqetësuar dhe problematik. Për shkak të një traume të përjetuar si fëmijë, ai sheh dëshirat e tij të minuara vazhdimisht nga e kaluara e tij që duket se e ndjek atë në mënyrë të pashmangshme. Por matematika gjithashtu ka variablat e saj dhe, siç ndodh gjithmonë, jeta arrin të ndërthurë ngjarjet e saj në mënyra befasuese dhe të papritura.

Time Is Up (2021) me Titra Shqip
Time Is Up (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Time Is Up
Vlerësimi IMDb 4 189 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dogtooth (2009) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip