Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Till Death (2021) me Titra Shqip

Till Death (2021) me Titra Shqip

Betuar për të mbijetuarJul. 01, 2021United States89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua i vihet në pranga burrit të saj të vdekur për një plan hakmarrje djallëzore dhe perverse. Në pamundësi për ta çliruar veten nga zinxhirët, ajo duhet të jetë në gjendje të mbijetojë edhe nga ardhja e dy vrasësve që duan ta vrasin.

Till Death (2021) me Titra Shqip
Till Death (2021) me Titra Shqip
Till Death (2021) me Titra Shqip
Till Death (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Till Death
Vlerësimi IMDb 5.8 5,525 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 103 vota

Regjizori

SK Dale
Regjizori

Aktorët

Callan Mulvey isBobby Ray
Bobby Ray
Stefanie Rozhko isYoung Woman at Restaurant
Young Woman at Restaurant
Julian Balahurov isMan Proposing
Man Proposing
Lili Rich isExecutive Assistant
Executive Assistant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night in Paradise (2020)
Meander (2021) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
V/H/S: Viral (2014) me Titra Shqip
Frailty (2001) me Titra Shqip
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip
Rogue River (2012) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Voyagers 2021
The Protégé (2021) me Titra Shqip