Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 378 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Tiger, Blood in the Mouth (2016) me Titra Shqip

Tiger, Blood in the Mouth (2016) me Titra Shqip

Ku e ke zemrën?Aug. 25, 2016Argentina97 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ramon Alvia është një boksier profesionist, ka fituar disa kampionate ndërkombëtare, është gati 40 vjeç dhe është në fund të karrierës së tij. Gruaja dhe fëmijët e tij do të donin që ai të tërhiqej për t’u angazhuar në aktivitete të tjera. Ai reziston, ndihet i ri dhe mendon se mund të vazhdojë karrierën e tij. Në palestër, Ramon zbulon Deborën, një vajzë të bukur meksikane, mes boksierëve të rinj. I joshur nga forca e saj e egër, Ramon ndihet sërish energjik, lë familjen dhe grindet me menaxherin e tij. I lënë vetëm, ai kënaqet në një marrëdhënie pasionante ku kënaqësia dhe dhimbja janë të lidhura ngushtë dhe dhuna përshkallëzohet me çdo raund.

Tiger, Blood in the Mouth (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sangre en la boca
Vlerësimi IMDb 5.5 705 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 17 vota

Regjizori

Aktorët

Erica Bianchi isCarina (as Érica Banchi)
Carina (as Érica Banchi)
Diego Chavez isDiamante Saldías (as Diego
Diamante Saldías (as Diego "La Joya" Chaves)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Suntan (2016) me Titra Shqip
Madame Claude 2021 me Titra Shqip
The 33 (2015) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Grey Gardens (2009) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
Vault (2019) me Titra Shqip
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
Passengers (2008) me Titra Shqip