Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Three Little Wolves (1936) me Dublim Shqip

Three Little Wolves (1936) me Dublim Shqip

Apr. 18, 1936USA9 Min.Approved
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy derra të vegjël bëjnë si ujk mbi vëllain e tyre dhe më pas vjen një ujk i vërtetë.

Three Little Wolves (1936) me Dublim Shqip
Three Little Wolves (1936) me Dublim Shqip
Three Little Wolves (1936) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Three Little Wolves
Vlerësimi IMDb 7.1 1,447 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 41 vota

Regjizori

David Hand
Regjizori

Aktorët

Billy Bletcher isBig Bad Wolf (voice) (uncredited)
Big Bad Wolf (voice) (uncredited)
Pinto Colvig isPractical Pig (voice) (uncredited)
Practical Pig (voice) (uncredited)
Mary Moder isFiddler Pig (voice) (uncredited)
Fiddler Pig (voice) (uncredited)
Dorothy Compton isFifer Pig (voice) (uncredited)
Fifer Pig (voice) (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) me Dublim Shqip
A Whisker Away 2020
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021
Secret Magic Control Agency 2021
Dragon Rider (2020) me Titra Shqip
Encanto (2021) me Titra Shqip
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip