Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Things Heard & Seen 2021

Things Heard & Seen 2021

Mistrust your senses.Apr. 29, 2021United States121 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift nga Manhatan zhvendoset në një periferi historike në Luginën Hudson. Ata zbulojnë se martesa e tyre ka një anë të errët dhe të ligë, e cila rivalizon historinë e shtëpisë së tyre të re.

Things Heard & Seen 2021
Things Heard & Seen 2021
Things Heard & Seen 2021
Things Heard & Seen 2021
Things Heard & Seen 2021
Things Heard & Seen 2021
Things Heard & Seen 2021
Things Heard & Seen 2021
Things Heard & Seen 2021
Things Heard & Seen 2021
Titulli origjinal Things Heard & Seen
Vlerësimi IMDb 5.3 20,853 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 417 vota

Regjizori

Aktorët

Amanda Seyfried isCatherine Claire
Catherine Claire
James Norton isGeorge Claire
George Claire
Alex Neustaedter isEddie Vayle
Eddie Vayle
Michael O'Keefe isTravis Laughton
Travis Laughton
Karen Allen isMare Laughton
Mare Laughton
Jack Gore isCole Vayle
Cole Vayle
F. Murray Abraham isFloyd DeBeers
Floyd DeBeers
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Children of Men (2006)
Bad Christmas (2021) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
Stillwater (2018) me Titra Shqip
Boys from County Hell (2021) me Titra Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
Sacrifice (2021) me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
The Omen (2006) me Titra Shqip